Партнерам

RUNDIST.COM - надійний партнер назавжди!

Україна прагне увійти в число країн з найбільш розвиненою ювелірної культурою. Компанія RUNDIST робить все для того, щоб наші ювеліри стали врівень з провідними країнами за рівнем і різноманітністю пропонованих нами послуг. Продаж обладнання, інструментів, сировини - це лише частина наших послуг. Ми не тільки пропонуємо найкращі марки на ринку, але і вирішуємо питання оснащення ювелірних майстерень від планів розміщення і технологічних схем до монтажу, підключення систем і сервісного обслуговування. Сьогодні RUNDIST - провідний національний оператор на ринку технологічного обладнання і сировини в Україні. У професійному портфоліо компанії більше 3000 надійних, стабільних, постійних клієнтів. Комплексний підхід до постачання обладнання, інструментів, витратних матеріалів - для нас це не тільки торгова операція, це побудова партнерських, тривалих і взаємовигідних відносин з бізнесом, якісний та щирий сервіс.

Ми відкриті до наступних форм партнерства:

⁃ Стань нашим регіональним дилером. Це легкий, безпечний, не потребуючий великих капітальних вливань спосіб розвинути свій бізнес. Разом ми зможемо швидко і якісно закривати виробничі потреби ювелірних майстерень у Вашому регіоні. Ми допоможемо Вам організувати бізнес, навчимо, безперебійно забезпечимо всім необхідним товаром. Зв'яжіться з нашим менеджером вже сьогодні, і детально обговоріть переваги партнерства з RUNDIST.

⁃ Генеральний категорійний постачальник обладнання, інструментів, витратних матеріалів. Ми маємо можливість запропонувати Вам взаємовигідні умови співпраці в регулярних поставках одного або декількох категорій товару. Підписавши договір генеральних поставок, Ви маєте можливість отримати у встановлені терміни необхідний Вам товар, в необхідній кількості (резервуючи його на нашому складі), за вигіднішою ціною, ніж разові замовлення. Уточнити деталі співпраці, Ви можете у нашого менеджера. Телефонуйте в будь-який зручний для Вас час.

⁃ Індивідуальне партнерство. Розкажіть нам про свій бізнес, план його розвитку і ми допоможемо Вам вже сьогодні зробити Вашу майстерню прибутковою. Підберемо для Вас надійне обладнання, необхідні, якісні інструменти, забезпечимо всіма витратними матеріалами навіть в мінімальних кількостях. Ми готові почати партнерський діалог! Телефонуйте - пишіть!

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Менеджер відреагує на Вашу заявку максимум протягом двох годин

ШВИДКІСТЬ ВИКОНАННЯ

Популярні товари завжди у наявності, що прискорює процес реалізації Вашого замовлення

Колосальний досвід

Компанія працює на ринку більше 20 років. На власному досвіді ми перевірили надійність обладнання та інструментів. Працюємо з кращими виробниками та постачальниками за найкращими цінами.